Izdruka no www.skropstas.lv

Visi pakalpojumi vienā lapā

Šobrīd mūsu salonā var norēķināties tikai skaidrā naudā.
Lūdzu, ņemiet to vērā, dodoties pie mums ciemos!

Armēšana ar filleriem

Filleri ir nekaitīgi un uz ilgu laiku var palīdzēt saglabāt sejas ādu veselīgi jaunavīgu, pie nosacījuma ka mēs savu seju kopjam. Sejas armēšana nav panaceja, bet tā varbūt ļoti laba, lai aizkavētu gājienu pie plastiskā ķirurga.

Fillera galvenā sastāvdaļa ir hialuronskābe. Izņemot savas tiešās funkcijas, šis materiāls veic vairākas pozitīvas blakus funkcijas – piemēram pēc injekcijas novērojams spēcīgs liftinga efekts, kuru agrāk varēja panākt tikai pateicoties sejas plastiskai operācijai.

Sejas armēšana ar hilauronskābes filleriem piedalās dermas karkasa stabilizēšanā. Citiem vārdiem, vieta, kur izgāja cauri adata ir nekas cits, kā vien durta brūce. Rētu sadziedēšana ir sarežģīts fenomens, kas iekļauj asu iekaisumu, parenhimatozo šūnu reģenerāciju, migrāciju un saistaudu poliferāciju, ekstracelulāro matricas proteīnu sintēze kā arī kolagenizācija un brūces nostiepšana. Rētas, kas radītas pie pareiza vektora, rada nostiepšanas fenomenu – liftingu.

Pirmos mēnešus liftinga efekts būs izteikts un diezgan noturīgs. Tiesa 6−8 mēnešus vēlāk, mikrofibrozie audi sāks uzsūkties un nostiepuma efekts mazināsies.. Šeit sāk darboties otrā bioarmēšanas fāze, tā saucamā bioloģiskā. Ādā ievadītā stabilizētā hialuronskābe, kas ietilpst fillera sastāvā uz šo brīdi būs pakļauta biodegradācijai. Fillera pildījumi sāk sadalīties un hialuronskābes brīvās molekulas var sākt stimulējoši iedarboties uz fibroblastu receptoriem, kas savukārt iedarbina neokolagenēze.

Pastāv uzskats, ka vispiemērotākais sieviešu vecums, kad sejas armēšana sniegs maksimālu efektu ir 35−55 gadi. Lielākā vecumā procedūras efektivitāte būs ievērojami zemāka. Parasti šīs procedūras izmanto sievietes ar tādām problēmām kā: krunku korekcija un sejas kontūras uzlabošana, ādas elastības atjaunošana. Sejas armēšana ir lieliski kombinējama ar biorevitalizāciju. Šīs abas procedūras vienā kombinācijā dos ilgstošāku un noturīgāku rezultātu.

Sejas armēšana, 1 ml ampula140 €