Visi pakalpojumi vienā lapā

Natinuel produkcija ir sava veida „tilts” starp medicīnu un estētiku. Tā ir reāla iespēja virzīties uz priekšu, šobrīd jau novecojušā kosmētikas jēdzienā. Atklāt jaunas iespējas, pateicoties Molekulārās Bioceptikas ieviešanai! Līnija ir balstīta uz jaunākajiem pētījumiem un inovācijām dermatoloģijā, kā arī uzkrāto pieredzi estētiskajā sektorā. Ādas stāvoklis un izskats ir atkarīgi no vecuma un veselības stāvokļa. Pasliktinoties ādas stāvoklim, cieš cilvēka pašapziņa un pat sociālo kontaktu efektivitāte.

Jebkurā Natinuel līnijas produktā — profesionālā vai mājas lietošanai paredzētā — ir iekļautas vairākas aktīvās vielas. Tajos ir apvienota zinātne ar modernajām bio-tehnoloģijām. Katra produkta uzdevums ir nodrošināt Efektivitāti, Ātrumu, Konkrētību un Racionalitāti!

Lai produkti spētu ietekmēt strukturālas un funkcionālās pārmaiņas ādā, kas radušās novecošanās procesa laikā, tajos ir selektīvs īpašu komponentu kopums (bioceptiskie preparāti), ar augstu dermatoloģisko un, bioķīmisko aktivitāti. Šis iespējams, nav labākais produkts ekoloģiskās un, dabīgās kosmētikas piekritējām. Taču tām, kuras nevairās no „ķīmijas”, šie līdzekļi būs pārsteidzoši labs ieguvums.

Acne procedūra

Taukainai ādai un ādai ar akne

Ieteicama dažādām ķermeņa daļām. Atjauno ādas ar akne tauku līdzsvaru; regulē tauku dziedzeru darbību ar antibakteriālu iedarbību, veic pretinfekcijas un attīrošu iedarbību.

PROCEDŪRU VEIKŠANAS PERIODS: pirmās 5−8 procedūras (pēc klienta ādas stāvokļa, drīkst veikt līdz 15 procedūrām) katrās 7−10 dienās. Nākošās 3 procedūras reizi 30 dienās.

KONTRINDIKĀCIJAS: Akne aktīvajā fāzē, seboreja, dermatīts, vīrusa slimības un preparāti, kuru sastāvā ir retinols.

Cena35 €