Visi pakalpojumi vienā lapā

Šobrīd mūsu salonā var norēķināties tikai skaidrā naudā.
Lūdzu, ņemiet to vērā, dodoties pie mums ciemos!

Mezoterapija galvas ādai

Mūsu mati ir mūsu veselības indikators. Matu izkrišana, to izskata un struktūras pasliktināšanās ir viena no mūsdienu problēmām. Un ja agrāk par matu izkrišanu vairāk sūdzējās vīrieši, tad šodien tā kļuvusi arī par daudzu sieviešu problēmu.

Mezoterapija ir viena no metodēm, kas tiek izmantota matu problēmu ārstēšanā. Šo procedūru visbiežāk nozīmē situācijās, kad ir intensīva matu izkrišana un tā ir jāaptur, stabilizējot matu apjomu, vai arī gadījumos, kad nepieciešams palielināt matu apjomu.

Pastiprināti matu izkrišanas iemesli var būt visdažādākie-hormonāli traucējumi, infekcijas slimības, vecuma pārmaiņas, zāļu lietošana, dzelzs, cinka, selēna trūkums organismā līdz pat banālajam stresam.

Mezoterapijas procedūra arī stimulē nervu galus, asinsvadu receptorus un imūni kompetentās šūnas. Kā rezultātā nostiprinās vietējā imunitāte, uzlabojas asinsrite un paaugstinās matu folikulu aktivitāte.

Procedūras uzlabo galvas ādas mikrocirkulāciju, un tas aktivizē jaunu matu augšanu. Mati kļūst biezāks, tiem parādās spīdums.

Ieteicmais kurss

Iesakām 5−10 procedūras, reizi 7−10 dienās. Noturīga efekta sasniegšanai ir vēlama profilakses procedūra 1 reizi 2−3 mēnešos.

Mezoterapijas procedūra55 €