Visi pakalpojumi vienā lapā

Natinuel produkcija ir sava veida „tilts” starp medicīnu un estētiku. Tā ir reāla iespēja virzīties uz priekšu, šobrīd jau novecojušā kosmētikas jēdzienā. Atklāt jaunas iespējas, pateicoties Molekulārās Bioceptikas ieviešanai! Līnija ir balstīta uz jaunākajiem pētījumiem un inovācijām dermatoloģijā, kā arī uzkrāto pieredzi estētiskajā sektorā. Ādas stāvoklis un izskats ir atkarīgi no vecuma un veselības stāvokļa. Pasliktinoties ādas stāvoklim, cieš cilvēka pašapziņa un pat sociālo kontaktu efektivitāte.

Jebkurā Natinuel līnijas produktā — profesionālā vai mājas lietošanai paredzētā — ir iekļautas vairākas aktīvās vielas. Tajos ir apvienota zinātne ar modernajām bio-tehnoloģijām. Katra produkta uzdevums ir nodrošināt Efektivitāti, Ātrumu, Konkrētību un Racionalitāti!

Lai produkti spētu ietekmēt strukturālas un funkcionālās pārmaiņas ādā, kas radušās novecošanās procesa laikā, tajos ir selektīvs īpašu komponentu kopums (bioceptiskie preparāti), ar augstu dermatoloģisko un, bioķīmisko aktivitāti. Šis iespējams, nav labākais produkts ekoloģiskās un, dabīgās kosmētikas piekritējām. Taču tām, kuras nevairās no „ķīmijas”, šie līdzekļi būs pārsteidzoši labs ieguvums.

Mūsu salonā iespējams iegādāties arī Natinuel mājās lietojamo kosmētiku.

Mandeļpīlings

Atjaunojoša reģenerējoša procedūra sejai, kaklam un dekoltē

Īpaša procedūra sejai, kaklam un dekoltē visiem ādas tipiem. Šī procedūra paredzēta cilvēkiem, kas vēlas izskatīties jaunāki, veselīgāki ar gludāku, mirdzošāku ādu. Piemērota arī cilvēkiem ar sejas apsārtumu (rozāciju).

Procedūras efekts:

· Āda kļūst elastīgāka, vingrāka un jaunāka.

· Procedūra tonizē ādu un stimulē labāku iedegumu: tas klājas vienmērīgi un ir intensīvāks.

· Ādas imūnsistēma tiek uzlabota.

· Aizsargā DNS šūnas.

· Novērš pirmās iekaisuma eritrēmas pazīmes un samazina brīvo radikāļu iedarbību.

· Nostiprina ādas barjeru.

Cena35 €

Acne procedūra

Taukainai ādai un ādai ar akne

Ieteicama dažādām ķermeņa daļām. Atjauno ādas ar akne tauku līdzsvaru; regulē tauku dziedzeru darbību ar antibakteriālu iedarbību, veic pretinfekcijas un attīrošu iedarbību.

PROCEDŪRU VEIKŠANAS PERIODS: pirmās 5−8 procedūras (pēc klienta ādas stāvokļa, drīkst veikt līdz 15 procedūrām) katrās 7−10 dienās. Nākošās 3 procedūras reizi 30 dienās.

KONTRINDIKĀCIJAS: Akne aktīvajā fāzē, seboreja, dermatīts, vīrusa slimības un preparāti, kuru sastāvā ir retinols.

Cena35 €

Kompleksie pīlingi

Pīlingi atjauno ādu pēc saules iedarbības vasarā. Ideāls līdzeklis cīņai ar ādas fotonovecošanos, hiperkeratozi, pigmentu plankumiem un akni. Pīlings iedarbojas ne tikai uz epidermu, bet arī uz dermu: uz kolagēna, elastīna sintēzi, kas ir skaistas ādas pamats. Sākot no 2–5 dienas āda kļūst dzīvīgāka, sārtāka, tvirtāka un biezāka uz dermas palielināšanas un jauno kolagēnu šūnu uzkrāšanas rēķina, un šī uzkrāšana ilgs līdz vienam gadam. Jaunu šūnu augšanas rezultātā epidermā notiek ādas defektu un nelīdzenumu nogludināšana, samazinās pigmenta plankumi un mazas grumbas pazūd. Pat tad, ja jums jau ir dziļas grumbas, šis pīlings izlīdzinās ādu un piedos tai jaunavīgu mirdzumu.

Procedūru biežums — vienreiz nedēļā vai 10 dienās. Velams veikt 410 procedūru kursu divreiz gadā; starplaikā vēlams lietot krēmu ar augļskābēm.

KONTRINDIKĀCIJAS: akne aktīvā fāzē, seboreja, dermatīts, vīrusa slimības un preparāti, kuru sastāvā ir retinols.

Cena25 €
Papildus serumu pielietošana+5 €